COACHING POD ŻAGLAMI

To co najważniejsze.

Ten rejs jest dedykowany wszystkim tym, którzy tęsknią za wolnością absolutną.

Czy czasem masz wrażenie że spełniasz oczekiwania wszystkich wokół, tylko nie te swoje? Powtarzasz sobie: muszę, należałoby, trzeba, powinienem… i ciągle masz wrażenie, że przyjdzie jakiś czas, kiedy zajmiesz się tym, co jest dla Ciebie ważne i spełnisz swoje marzenia. Przyszedł taki czas. Popłyń z nami! Przyjrzysz się sobie, pobędziesz z fajnymi ludźmi, wyciszysz negatywne myśli. Uporządkujesz głowę, wyrzucisz z niej to co już przebrzmiałe, ustalisz co mniej ważne, a co najważniejsze i popatrzysz optymistycznie w przyszłość. I wreszcie sobie po prostu sam ze sobą pobędziesz… ten czysty horyzont Cię uspokoi… no i oczywiście złapiesz wiatr w żagle, znowu Ci się będzie chciało żyć! A ja całą drogę będę przy Tobie. Będziesz bezpieczny.

Jako doświadczony życiowy nawigator pomogę Ci znaleźć te Twoją gwiazdę i razem przeżyjemy te wyjątkową podróż.

Z moim przyjacielem Maciejem znamy się jak dwa stare wilki. Nie z jednego garnka już razem jedliśmy, nie jedną wspólną podróż odbyliśmy. Towarzyszyliśmy sobie i wspieraliśmy się w drodze do realizacji naszych snów. Każdy z nas dziś robi to co kocha. Oboje żyjemy tak jak chcemy.

Tobie też się to uda, nie mam żadnych wątpliwości. Wystarczy, abyś chciał/chciała spróbować!

Serdecznie zapraszam.

Nawigatorzy

Mgr Kasia Kordylewska

manager kultury i kulturolog, psychoterapeutka, nawigator, talent-manager. (Integrowana terapia Gestalt, The Art end Science of Coaching Erikson College International, Instytut NLP). Bada analogie pomiędzy zachowaniem wilczych watah a życiem społecznym człowieka (w strukturach formalnych, np. w korporacjach). Zajmuje się psychoterapią transpersonalną, jest facylitatorką oddychania holotropowego i lektorką programu w „Fundacji Studiów nad Szamanizmem” Michael’a Harner’a oraz realizatorką opracowanych przez siebie programów terapeutycznych w projektach organizacji non-profit (np. Dobře-Ty!). Jest założycielką Wilczej Zony (strona internetowa: vlcizona.cz). Współzałożycielka Instytutu Terapii Transpersonalnej.

Maciej Broniszewski

Zawsze stara się trzymać blisko wody. Ukończył nawigację na Akademi Morskiej w Szczecinie. Posiada doświadczenie jako nawigator we flocie handlowej. Jachtowy Sternik Morski. Żegluje od podstawówki, patenty i uprawnienia robi zawodowo. Jak nie pływa jachtami, to szaleje na windsurfingu, a gdy akurat nie wieje to zajmuje się organizacją rejsów. Opowieściami i dowcipami sypie jak z rękawa, podobnie jak komendami na jachcie.